• Адреса
  • Телефони
  • Пошта
Київська обл. м. Біла Церква вул. Гайок, 204
Київська обл. м. Біла Церква вул. Куценка, 1
+38 (095) 485 66 33
+38 (093) 571 54 33
+38 (067) 743 35 42
+38 (044) 232 87 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

 

Как заказать у нас мебель

 

Ви вже прийняли рішення? Чудово!

Впевнені, вам цікаво буде дізнатися – як далі ми працюємо з Вами:

1 етал:

Ви дзвоните нам або надсилаєте електронну заявку.

Професійна консультація дизайнера, який має великий досвід роботи в проєктуванні меблів на замовлення, дозволить Вам чітко сформулювати питання, структурувати ідеї, зорієнтуватися у величезній різноманітності матеріалів, фурнітури та ціноутворенні на них. А той факт, що консультація дизайнера меблів виявляється безкоштовно — ще одна нагода не відкладати дзвінок у довгий ящик.


2 етап:

Дизайнер виїжджає до Вас для виміру та складання проєкту або
Ви приїжджаєте до нас в офіс для обговорення майбутнього проекту.

Що ми будемо робити? Знайомитись, дізнаватися про всі тонкощі, дивитися зразки матеріалів, складати дизайн-концепт.
Жодна розповідь не замінить наживо побачити кольори і фактури, потримати в руках матеріали, а складання 3D моделі майбутнього проекту за Вашою участю — цікавий, важливий і хвилюючий етап, коли прямо на Ваших очах ідея починає набувати реальних обрисів.


3 етап:

Затвердження проєкту, матеріалів, вартості. Укладання договору.

Ми чітко переконані, що якісних та дешевих рішень одночасно не існує, при цьому, уважно вивчивши питання, визначивши цілі та завдання, наш дизайнер меблів запропонує оптимальний варіант у співвідношенні ціна-якість, щоб ви відчували радість від отриманого результату довгі роки, а ми з упевненістю дивилися в очі клієнтам, говорячи про якість та надійність меблів на замовлення студії меблів Спліт.


4 етап:

Виробництво меблів на замовлення

Затверджений проєкт передається в роботу та виконується на сучасному високотехнологічному обладнанні, із суворим дотриманням вимог ГОСТ. Оскільки опис даного етапу наповнений більше технологічними термінами та поняттями, детально з процесом можна ознайомитись у розділі «Виробництво меблів на замовлення».

 

5 етап:

Доставка меблів. Складання меблів та налаштування фурнітури.

До речі, цьому етапу ми приділяємо особливу увагу. Від якості складання, особливо кухні або корпусних меблів, залежить те, наскільки довго Вам прослужать нові меблі. Що стосується налаштування фурнітури - вона повинна працювати як швейцарський годинник! Відкриття та закривання ящиків, дверей, користування гардеробними та кухонними аксесуарами процес щоденний, часом щохвилини та якими емоціями він буде наповнений, залежить від Вашого вибору компанії з виготовлення меблів на замовлення та професіоналізму майстра, який її представляє.


Студія меблів Спліт допоможе Вам знайти справжні, якісні та комфортні меблі. Залишилось лише кілька кроків до реалізації мрії — зателефонуйте нам, розкажіть про Вашу ідею і ми приступимо разом до її реалізації!


Ми працюємо:

Київська обл.
м. Біла Церква
вул. Гайок, 204

Понеділок – Субота, з 9.00 – 16.00

+38 (095) 485 66 33
+38 (067) 743 35 42
+38 (063) 297 03 06