• Адреса
  • Телефони
  • Пошта
Київська обл. м. Біла Церква вул. Гайок, 204
Київська обл. м. Біла Церква вул. Куценка, 1
+38 (095) 485 66 33
+38 (093) 571 54 33
+38 (067) 743 35 42
+38 (044) 232 87 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

 

О нас

 

Як ми працюємо?

Ми виготовляємо продукцію за індивідуальними замовленнями. Вам не доведеться бігати по меблевих магазинах або просиджувати добу безперервно в інтернеті в пошуках меблів, які підходять саме для Вас.
Вам не обов'язково самим заміряти приміщення під меблі, тим більше більшість покупців неправильно заміряють приміщення. До Вас приїде наш майстер та заміряє приміщення безкоштовно.

Досвідчений дизайнер підготує проєкт Ваших майбутніх меблів з урахуванням усіх Ваших вимог та побажань. Роками накопичений досвід дозволяє реалізувати проєкти будь-якого ступеня складності.

Широкий вибір доступних матеріалів допоможе втілити Вашу ідею у повсякденний комфорт. Усі матеріали, з якими ми працюємо, мають сертифікати відповідності екологічним нормам та ГОСТам якості.

Ми не перекупники! Всі меблі ми виготовляємо на власних виробничих потужностях з використанням високоякісного обладнання та з дотриманням усіх необхідних технологій.

Встановлює меблі той же майстер, який її виготовляв. Це застереже Вас від усіх можливих непорозумінь та казусів, що зустрічаються в інших компаніях, що займаються меблями.

На всю продукцію ми даємо реальну гарантію! Крім того, при необхідності ми готові провести для Вас ремонт при негарантійних випадках поломки.

Зразки готових меблів Ви можете побачити, відвідавши наш салон за адресою:

 вул. Гайок, 204, м. Біла Церква, Київська обл.